29 Січня, 2016 - Admin

«Одна Батьківщина – і двох не буває»

29.01.2016 року в 11-му класі в рамках проведення декади громадянського виховання «Моя країна – Україна» відбувся виховний захід «Одна Батьківщина – і двох не буває». Під час засідання круглого столу діти згадують нещодавні та вже минулі події, що відбулися на території України. Учні розширюють знання про природньо – ресурсний потенціал та вигідне географічне положення нашої держави. Цікаві факти про українську мову, пісню, танок, культуру та традиції не залишають байдужими жодну дитину. Учні усвідомлюють необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу; необхідність толерантного ставлення до меншин, що проживають на території нашої країни; необхідність збереження єдності та територіальної цілісності України.

IMG_20160129_081038 IMG_20160129_081409