22 Квітня, 2016 - Admin

Обласний науково-методичний семінар

22 квітня 2016 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунальним закладом “Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради проведено обласний науково-методичний семінар за темою “Удосконалення соціальної активності вихованців через учнівське самоврядування”.

У роботі науково-методичного семінару взяли участь Федунова О. В., головний спеціаліст сектору дошкільної та корекційної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, та заступники директорів з виховної роботи навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.

Учасники отримали адресну науково-методичну та практичну допомогу з актуальних питань застосування нормативно-правових документів, що регламентують забезпечення організації учнівського самоврядування у навчальному закладі, створення освітнього середовища, що сприяє самореалізації кожного учня та формування лідерських якостей особистості як соціального замовлення часу.

Під час роботи семінару присутні взяли участь у тренінгах: “Уміння спілкуватися” під керівництвом Звенигородської І. В., педагога-організатора; “Толерантність – розуміти та поважати інших” під керівництвом Старець Т. В., практичного психолога; “Бути справжнім українцем” під керівництвом Руденко О. Я., вихователя 8-го класу. Разом з педагогами працювали лідери учнівського самоврядування.

Матеріали семінару

Нормативно-правове забезпечення організації учнівського самоврядування

Створення освітнього середовища, що сприяє самореалізації кожного учня (Частина 1. Частина 2.)

Учнівське самоврядування як одна із ефективних форм соціалізації учнівської молоді

Лідер і його команда (відеоролик)

Тренінг Вчимося спілкуватися

Тренінг Бути справжнім українцем