6 Жовтня, 2017 - Admin

Обираємо майбутню професію

На виконання плану спільних заходів з профорієнтаційної роботи між наши закладом та Нововодолазьким районним центром зайнятості (далі-РЦЗ) 6 жовтня 2017 р. учні 10-го класу відвідали РЦЗ.

Гостей радо зустріли працівники центру, а профконсультант Назаренко Ю.В.провела для дітей цікаву ознайомчу екскурсію. Потім учнів познайомили з унікальними послугами, які кожен бажаючий може отримати в РЦЗ. Крім цього, профконсультантом було надано практичні поради щодо майбутнього працевлаштування: як правильно скласти резюме та відеорезюме, як підготуватися до співбесіди з роботодавцем, як адаптуватися в колективі, а головне-відкрито формулу успішного вибору професії “Хочу! Можу! Треба!”.

На завершення відвідин учні пройшли профтестування та отримали рекомендації щодо сфери професійної діяльності, відповідно до їх індивідуальних схильностей.