20 Вересня, 2019 - Admin

Ні – булінгу!

Булінг  відносно новий термін для пересічного громадянина. Як правило, більшість людей  стикається із елементами булінгу  в дитинстві. Школа, центр громадського виховання, багато уваги приділяє  виявленню такого явища серед школярів і бореться з його проявами.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.

Упродовж  Всеукраїнського тижня з протидії боулінгу з учнями середньої ланки були проведені цікаві години спілкування з елементами тренінгу, ігри, вікторини, тренінги.

П’ятикласники провели годину спілкування із елементами тренінгу  «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», під час якої  розповідали ділилися враженнями про своїх друзів та однокласників, розповідали про дружбу, повагу та комунікабельне ставлення до них. Заняття закінчилося дружніми обіймами та даруванням сердечок – символів сердечної дружби.

Під назвою « Допоможи собі, рятуючи інших», шестикласники працювали в групах «Булінг чи подразнювання?» (вчилися розрізняти дружнє піддражнювання і булінг), переглянули цікавий відеоролик  «Камінь-ножиці-папір», розробили стратегію боротьби з булінгом (гра «Рука допомоги»). Тренінгове заняття закінчилося виготовленням  «Сердець доброти».

Учні 7-го класу склали програму класу,  яка мала назву «Антибулінг». В програму ввійшли питання з попередження булінгу, цькування однокласників.

 Восьмикласники прийняли активну участь  у годині спілкування з елементами тренінгу «Мій світ без насильства», під час якої зрозуміли, що булінг – явище зайве в школі і в суспільстві в цілому.

Дев’ятикласники грали у «Булінглото», де давали визначення термінам, які тісно пов’язані з даною темою, наводили приклади цькування  та піддражнювання однолітків на вулиці (коли вони ставали свідками).

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *