6 Січня, 2017 - Admin

НОВОРІЧНІ ДИВА

Новий рік — це найкраще свято!
Віру в диво він нам дає,
Сподівань і надій багато
Дуже добре, що він в нас є…

Усі ми родом із дитинства. І завжди залюбки поринаємо в цей казковий світ. Найбільше див відбувається під час новорічних і різдвяних свят, коли ми  повертаємося у роки, коли були ще дітьми, які вірили, що у новорічну ніч всі мрії здійсняться, що старенький дід Мороз принесе подаруночок  у своєму великому червоному мішечку.

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Тож напередодні Різдва Христового, 6 січня 2017 року, учні 11-го класу разом із класним керівником і вихователем  Щербак І.Б. провели виховну годину «Новорічний калейдоскоп», під час якою з радістю поринули у дитячі роки, граючи в різноманітні ігри,  на мить забувши про дорослі проблеми. І, звичайно, ж не обійшлося без символу цього року – півника, який оберігатиме нас цей рік.

SAMSUNG CAMERA PICTURES