24 Грудня, 2015 - Admin

«Новорічний Ілюзіон»

24.12.2015 року учні 2-х-11-х класів відвідали Харківський цирк, де мали змогу переглянути нову програму «Новорічний Ілюзіон»! за участю провідних майстрів циркового мистецтва, а також дивовижних екзотичних тварин.

Море дивовижних емоцій принесли вихованці Марини Новосьолової – бордоські доги, удави, тигрові пітони, величезні нільські крокодили, а також номер «Вальс і голуби». Повітряні гімнасти на ременях, гімнастка на трапеції і повітряний гімнаст на ланцюгах продемонстрували глядачам свою майстерність. Клоунське тріо«Марипоса» дарувало дітям посмішки, використовуючи різні трюки.

Кульмінацією був виступ володаря золотої медалі на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Кореї Євгена Новосьолова та його ілюзійне лазерне шоу «Сучасність».

DSCN2730 DSCN2738 DSCN2740 DSCN2750 DSCN2752