19 Листопада, 2015 - Admin

Небесна сотня

«Їм у віках судилося безсмертя…»

Саме під таким гаслом в Нововодолазькому СНВК 19.11.15 року за участю учнів 9 класу  було проведено виховну годину пам’яті Героїв Небесної Сотні. Тих, хто загинув  за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Учасники заходу мали змогу послухати  читання віршів, які посвячувались загиблим Героям.
Спостерігаючи за відеокадрами Революції гідності, учні мали змогу пригадати хронологію кривавих подій 2013-2014 років, коли об’єднані поривом духа, люди встали за волю.
На годині пам’яті згадали про українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській які увійшли до «Небесної Сотні», про перші жертви Майдану – Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника та Юрія Вербицького,  і про буремний Схід, і про загиблих в неоголошеній жорстокій війні.

Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих на Майдані та в зоні проведення АТО.

Небесна сотня вже рік молиться за Україну. Ми молимося за них, а вони сподіваються, що нам вистачить віри. Віри в себе. І пам’яті – про ті небесні сотні, якими українська земля пожертвувала за право бути. Минулих холодної зими, тривожної весни, бентежного літа і кривавої осені нам судилося зрозуміти: « Не забудемо », адже українці відправили не одну сотню героїв у небесний легіон – і тому не мають права їх забути.

Герої не вмирають!
Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю…

BzeMPlHvFMg cBqyWiyw8ts dampiP-Rsyc