25 Жовтня, 2017 - Admin

«На осінньому листочку напишу свої рядочки»

Осінь — найяскравіша пора року: ліси та поля розшиті золотом, тихо шарудить багряне листя під ногами, а в повітрі кружляє срібляста павутинка бабиного літа — дух перехоплює від такої краси!

25 жовтня учні 6-го та 7-го класу мали змогу помилуватися красотами золотавої осені та прийняти участь у  літературному конкурсі «На осінньому листочку напишу свої рядочки». Діти висловлювали свої думки та почуття про осінь у віршованій формі та прозі. Серед учасників конкурсу були відзначені Мудра А.(7кл),Коротецька П.(7 кл), Шевченко Ю.(7 кл), Кошман К.(6 кл), Гузенко Д.(6кл), Закалістова К.(6кл).

«Чарівниця осінь усе змінює на свій лад. Ось зелені листочки стали жовтими. А то й зовсім червоними. Як тільки пролетить вітерець, листя вкриває землю, кружляючи в осінньому танці…»   Мудра Анастасія.

Хмарка посміхається,

З неба дощик ллє.