24 Листопада, 2017 - Admin

Наука – це  просто, цікаво і весело!

Відповідно  до плану роботи закладу на 2017/2018 навчальний рік з 20.11 2017 по 24.11.2017 проходив тиждень математики, фізики та інформатики. Вчителі-предметники  Буклей С.І., Губа Т.А., Водолажченко Т.В. та Єрмаков С.Ю., враховуючи те, що 2017 рік оголошено роком Японії в Україні,  познайомили учнів з особливостями японської школи, її відмінністями від української, шляхом проведення відеолекторію. Діти познайомилися  з правилами розгадування судоку та  японських головоломок.  Всі бажаючи  випробували свої сили в їх розгадуванні. Вихователь 10-го класу Руденко О.Я. провела  математичний двобій «Добрий день в країні Математика» між учнями 9-го і 10-го класів.

На завершення тижня була проведена екскурсія до музею наукових відкритів WOOM  міста Харкова, де  діти були не тільки спостерігачами різних наукових фактів, а і самі стали їх учасниками. WOOM показав, що наука – це  просто, цікаво і весело.