15 Квітня, 2019 - Admin

Наука – це легко

15 квітня учні 6 класу відвідали музей комп’ютерних технологій міста Харкова. Діти познайомилися з експонатами, які відносяться до різних періодів розвитку інформаційних технологій, побачили еволюцію комп’ютера, послухали цікавий доклад про розвиток комп’ютерної техніки, а також пограли в ігри «Денді» та «Покемон».

Діти, для яких IT-технології сьогодні – це хобі,натхнення і перспектива, із задоволенням поринули в круту атмосферу, з цікавістю слухали пізнавальні розповіді.

А в музеї наукових відкриттів WOOM, який шестикласники відвідали того ж дня,  побачили зібрання кращих експонатів: стіл молекулярної фізики та лазерні фігури Лісаж, киплячий пісок і кінетичні скульптури, пастку тіні та мега калейдоскоп. Їм дуже сподобалася наука, яку можна побачити , почути, помацати, понюхати, підкинути, закрутити і відобразити без складних формул. Кожний почував себе дослідником. Діти хімічили, фізичили, біологічили та просто веселилися.