4 Жовтня, 2019 - Admin

#НАЗАД У ШКОЛУ

Вітаєм вас, хто засіва насіння
Добра і знань, щедроти і надій,
Хто нові небосхили відкриває,
Всім, хто шкільний переступа поріг,
Хто йтиме у незмірну даль доріг,
І завжди  перешкоди всі здолає

#НАЗАД У ШКОЛУ – саме під таким гаслом пройшов святковий день до Дня працівників освіти. Учні 11-го класу привітали педагогічний колектив закладу зі святом та провели квест-гру “Нова школа” для педагогів.

У грі прийняли участь три команди: «Першопрохідці», «Юніори» та «Лідери», які за маршрутним листком гідно подолали сім станцій-уроків. Під час квесту педагоги мали змогу продемонструвати знання з різних предметів, вокальні та спортивні здібності.

На фініш команди прийшли разом з усіма “доказами”: підказками, фото зі станцій та виконаними завданнями. Усі команди, кожен з педагогів достойно пройшли випробування, підготовлені учнями 11-го класу.

Педагоги закладу отримали масу позитивних емоцій та неймовірних вражень, заряд бадьорості на весь навчальний рік та букет осінніх квітів.