10 Березня, 2017 - Admin

“Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…”

Уклін тобі, Тарасе,

Великий наш пророче.

Для тебе вірно б’ється

Те серденько дитяче.

Тарас Шевченко – один із тих, небагатьох, чиє ім’я сприймається як символ країни, українського народу. „Немає в світі поета, який стільки важив би в житті свого народу, як Шевченко”, – писав М. Рильський.

Щовесни, коли тануть сніги, ми вшановуємо пам’ять Кобзаря.

Саме тому в початковій школі було проведено такі заходи як: Літературне читання « Тарасів « Кобзар» – народу великий дар», декламування віршів « Т.Г Шевченко – поет нашої нації», виставка малюнків за творами Шевченка, Літературна година « Кобзаревими стежками».

З уст юних читців звучали слова невмирущого Кобзаря. Учні брали активну участь у заходах: читали вірші, співали пісні, готували інсценізації з творів Кобзаря, малювали ілюстрації, створювали газети. Із задоволенням розгадували кросворд за творами Кобзаря та дивилися сценки із життя Тараса. Виховні години проходили у вигляді мандрівки життєвим шляхом Т. Шевченка.

Пройде багато років, але щовесни нестимуть квіти до пам’ятника поета і згадуватимуть його твори.

Живи, поете, в бронзі і в граніті, –

Живи, поете, в пам’яті людській,

Живи в піснях, живи у „Заповіті”,

У слові праведнім, у славі віковій!