13 Жовтня, 2016 - Admin

Ми – маленькі захисники!

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотизм, відповідальність і мужність, готовність захищати; повагу до культури, звичаїв і традицій нашої країни.

Саме тому 13 жовтня, напередодні Дня захисника України, для сильної половини учнів 2-го класу було проведено святково-розважальну програму «Ми – маленькі захисники!». Дівчатка готувалися дуже серйозно до цього свята: підготували ранкове святкове  привітання, де розповіли вірші та заспівали пісню; підготували цікаві розважальні конкурси.

Під час свята хлопчики продемонстрували свою силу, спритність, розум і кмітливість.

img_2043 img_2033 img_2024 img_2047