16 Жовтня, 2015 - Admin

«Мандрівка країною Енергетики»

В рамках місячника електробезпеки «Життя без електротравматизму» у 1-му класі 16.10.2015 року відбувся виховний захід «Мандрівка країною Енергетики». Діти зустрілися з жителями цієї країни – вольтиками. Під час своїх пригод вольтики, як справжні суперагенти, щохвилини застерігали своїх друзів від усіляких напастей, пов’язаних із неправильним використанням електроструму. Спостерігаючи за життям вольтиків, діти дізналися про те, що не можна бавитися із ввімкненою лампою, забороняється залізати у трансформаторні будки і копирсатися у телевізорі, розкручувати різноманітні електроприлади та наливати воду у ввімкнений електрочайник.
Тож, сподіваємося, що діти дізнались для себе багато корисної інформації, яка допоможе запобігти нещасним випадкам та травмуванням.