30 Травня, 2015 - Admin

“Майстерня талантів”

30 травня, напередодні Дня захисту дітей, в саду Шевченка пройшло масштабне дитяче свято «Майстерня талантів», яке зібрало декілька тисяч осіб з різних районів області.  На   святі побували і учні нашого закладу.

Свято урочисто відкрив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. Керівник області привітав усіх дітей та їх батьків з наступаючим Днем захисту дітей і  вручив премії та солодкі подарунки переможцям Обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття». Однією із переможниць була   учениця 2 класу – Мощенко Злата.

Крім того, на святі для всіх бажаючих проходили майстер-класи з вишивання, моделювання одягу для ляльок, плетіння браслетів, перукарського мистецтва, різьбі по дереву, боді-арту та ін. Майстер-клас з малювання провели  учениці 7-го класу –  Кругла Олександра та Тимченко Олександра.

Діти отримали чудові враження від виставки дитячих творчих робіт.Фото2076 Фото2078 Фото2079 Фото2080 Фото2083 Фото2084 Фото2085