14 Листопада, 2019 - Admin

Майстерня карамелі

Кожна дитина обожнює цукерки, але ще більш малечу цікавить, звідки беруться різнокольорові та такі смачнікарамельки? Першокласники, разом з класним керівником Атанасовою Т.Г. та вихователем Руденко О.Я., 14 листопада вирішили відвідати «Майстерню карамелі», подивитися процес приготування на власні очі та прийняти участь у майстер-класі.

Усі присутні в майстерні мали змогу побачити секрети перевтілень солодкої маси в карамель. Ці солодощі виготовлені із натуральних інгредієнтів. Вони складаються тільки з води, цукру, патоки, а всі барвники, що додаються до в’язкої маси — це витяжки та екстракти фруктів і ягід.

Діти були вражені побаченим. Найбільше їх здивувало, коли карамельна маса стала білого кольору після багаторазового розтягування її на спеціальному металевому гаці, що веде до збагачення карамелі киснем. А також учні взяли участь у майстер-класі – робили форми із тягучої маси власноруч. Вони навіть отримали сертифікати майстрів по виготовленню карамелі.

У «Майстерні карамелі» безліч солодкого, яскравого, корисного, карамелькового на будь-який смак. Рублена карамель, лизаки, ірис, маршмеллоу, карамельні композиції та скульптури, які створювалися майстрами вручну. Крім того, дітей дуже вразила казкова вітрина. А найприємнішим враженням під час екскурсії було дегустування смаколиків.

Діти повертались додому у піднесеному настрої та щасливі!