26 Червня, 2015 - Admin

«Люби та знай свій рідний край»

З 22 червня по 26 червня у дошкільному підрозділі проведено тиждень народознавства під девізом «Люби та знай свій рідний край».

22 червня проводились заняття на тему «Рідна мова моя». Використовуючи мовленнєві форми роботи з дітьми, вихователі намагались розкрити красу та милозвучність рідної української мови.

Вівторок був приурочений розкриттю теми «Моя родина, моя Батьківщина». Діти розглядували малюнки з зображенням рідного краю, знайомились з картою нашої Батьківщини, розповідали про кожного члена своєї родини.

«Народному декоративно-прикладному мистецтву» вихованців навчали у середу. Діти мали змогу побачити старовинні види посуду наших предків, предмети побуту, порівняти їх з сучасними.

Четвер ніс у собі тематику «Українських оберегів та символів». Цього дня діти почули легенди про чарівні обереги наших пращурів, символи добра та щирості українського народу та цікаві пізнавальні оповідки.

Завершив тематичний тиждень найцікавіший день – пятниця. У музичній залі під керівництвом музичного керівника діти взяли участь у розвазі “А над світом українська вишивка цвіте”.

Діти знайомилися зі звичаями українців, оберегами, читали вірші, співали пісні, танцювали, водили хороводи. Оплесками, веселим сміхом та гарним настроєм супроводжувалось проведення українських народних ігор «Переведи через місток», «Їду, їду», «Коні», «Котилася торба» та «Калина». Закінчилася розвага розмальовками дівчинки та хлопчика в українському вбранні.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 9. DSCN9569 10. DSCN9571 12.DSCN9584 13. DSCN9608