9 Жовтня, 2019 - Admin

«Крізь терни перешкод до волі і незалежності»

У наш час багато патріотів нашої держави захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Напередодні свята «День захисника України»  учні 6-го та 8-го класів зустрілися із учасником  бойових дій на сході України  Федоренком Олександром Сергійовичем,  який надавав медичну допомогу воїнам в зоні збройного конфлікту. Олександр Сергійович  поділився враженнями від пережитого, закликав  молодь виховувати патріотизм у серці ще зі шкільної парти та вірити у перемогу.

Школярі висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави, подарували квіти. В кінці зустрічі Федоренко О.С. побажав дітям  здоров’я, удачі, щастя та мирного неба над головою.