5 Грудня, 2019 - Admin

Котяча вечірка

05 грудня для шестикласників був незвичайний день, адже вони побували на котячій вечірці. На учнів чекали вусато-смугасті веселощі та чаювання.

Діти довго та ретельно готувалися до свята: вигадували дизайн костюма, готували танець та підбирали матеріал для сценарію.

Упродовж вечірки команди  “Нявчиків” та “Мурчиків” змагалися між собою. Найцікавішими були конкурси: “Влучний постріл”, “Малюнковий зіпсований телефон”, “Склади прислів’я”. Потім відбулися танці на “котячих лапках” (безшумні).

Після розваг іменинники-кошенята запросили однокласників до  святкового столу. Ласкаво й привітно шумів самовар,  радував око й кликав до приємної розмови, сміху та жартів. Діти пили чай,  пригощалися тістечками та ділилися враженнями.      Вечірка закінчилася, але спогади залишаться надовго.