12 Квітня, 2018 - Admin

Конкурс краси

Справжнє свято краси, грації і чарівності відбувалося в закладі 4-го та 12-го квітня.

Так 4 квітня одинадцять найкрасивіших, найерудованіших та найбільш талановитих красунь 2-4-х класів, які пройшли кастинговий відбір, боролися за звання «Юна принцеса». Організатором такого заходу стала Коротецька Поліна – начальник центра роботи з молодшими школярами. А помічниками стали мами конкурсанток. Саме вони проявили неабияку креативність у підготовці костюмів з підручних матеріалів до конкурсу «Мода в умовах кризи». Завдяки цьому глядачі мали змогу побачити різноманітну галерею вишуканих нарядів з паперу, сміттєвих кульків, одноразових стаканів, серветок, дисків і т.д. Крім цього дівчата спробували себе в ролі моделей, демонструючи наряди в колективному дефіле. Не менш захоплюючим був конкурс «Талант». Маленькі принцеси довели, що кожна має свій неабиякий талант: хтось співає, хтось танцює, хтось малює. Тому не легко було в цей час журі обрати переможницю конкурсу. Дівчата змогли подарувати багато позитивних емоцій глядачам, а глядачі в свою чергу віддали свій голос тій, яка найбільше заполонила серце. У результаті титул «Міс Симпатія» отримала учениця 3 класу Кругла Катерина.    Звання «Юна принцеса» виборола учениця 4 класу Бондаренко Таїсія, першою віце-міс стала учениця 2 класу Карбань Єлизавета. Решта дівчат були нагороджені дипломами, стрічками та солодкими подарунками.

Продовжили естафету вибору найкрасивішої наступного четверга красуні 5-10-х класів. Учнівське сузір’я кожного з цих класів презентували 6   учасниць. Конкурсні випробування були різноплановими: «Битва інтелектуалів», «Коронний номер», «Примадонна», «Красуня» та інші. «Міс школи 2018» у цій віковій категорії стала Коротецька Поліна, учениця 7-го класу. Усі учасниці були нагороджені грамотами та подарунками, а допомогли в цьому  учнівське самоврядування та батьківський комітет. Організували та провели свято начальник центра «Дозвілля» Кравцова Аліна та голова учнівської ради Борисенко Дарія.