1 Листопада, 2019 - Admin

Канікули дев’ятикласників

1 листопада дев’ятикласники здійснили закулісну подорож по Харківській студії обласного телебачення каналу Р1. Цікаво, змістовно і емоційно екскурсовод і диктор телеканалу Ігор Леонідович розповів про всі таємниці, які панують у студії. Діти почули розповідь про те, як створюються репортажі, як монтуються передачі, як правильно взяти інтерв’ю, як правильно та виразно читати текст… Дев’ятикласників більш ширше ознайомили із  професією журналіста, оператора, диктора, вказали, де можна здобути саме такі професії. Практично учні випробували себе в ролі журналіста, в ролі диктора. А це не так просто!

В цей день учні класу побували  у всіма відомому розважальному центрі «Французький бульвар». Переглянули фільм «Двійник» та з великим задоволенням покаталися на ковзанах.