30 Травня, 2018 - Admin

«Зірковий випуск»

В дитсадочку нашім свято:
Сміху, радості багато.
Випускний сьогодні в нас,
Розставатися вже час
Тут ми гралися, зростали,
Самостійними тут стали…

30 травня 2018 року в дошкільному підрозділі нашого закладу відбулося свято випускного балу «Зірковий випуск».
Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки.

Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. Діти талановито грали на музичних  інстументах, грали в ігри з LEGO, чарівно танцювали вальс  і танок з матусями.

Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці, батьки, гості.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!