18 Травня, 2018 - Admin

«Зірковий бал»

18 травня відбулося прекрасне свято випускного вечора у 4 класі «Зірковий бал». У незвіданий світ середньої школи випускала своїх «журавлят» Орда Ірина Григорівна, класний керівник. Святковий настрій створювала  концертна програма, що була тепло сприйнята присутніми. Талановиті, сповнені сил і енергії, учні, показували свої таланти безупинно. На свято зібрались  викладачі,  батьки, рідні та друзі учнів.

З напутнім словом звернулися до випускників директор школи Єрмаков Сергій Юрійович та завуч школи Калашник Лариса Борисівна. До них долучилися і батьки, які побажали випускникам сповна скористатися знаннями  і йти у світ лише дорогами добра.  Під оплески присутніх випускникам вручили дипломи. І на останок з радісним хвилюванням діти виконали свій перший шкільний вальс…. Діти довго будуть пам’ятати про це незабутнє свято.