17 Березня, 2016 - Admin

«Зірка + зірка»

З метою удосконалення форм роботи з батьками у становленні особистості, сприяння створення дружного шкільного  колективу, сприяння  виховування чемного  ставлення учнів  один до  одного, до батьків, учителів, виявлення творчих родин, у закладі  був створений проект «Зірка + зірка».

У проекті взяли участь учні 1-11-х класів. На засіданні учнівського самоврядування було запропоновано   учням 1- 11 класів взяти участь у проекті. Кожен клас повинен був підготувати конкурсну пару, яка обов’язково повинна складатися з дорослої людини (батько, мати або учитель) та учня. До участі в проекті залучилися майже усі класи.

Класний колектив допомагав конкурсній парі в презентації обраної пісні: оформленні, виготовленні костюмів, підборі репертуару,  записі фонограми, тощо.

Підсумком проекту стала святкова програма «Зірка + Зірка». На сцену вийшло вісім творчих дуетів, які подарували глядачам багато позитивних емоцій, змогу насолодитися чарівним виконанням пісень різних жанрів. Учасники проекту були нагородженні пам’ятними дипломами.

DSC_0203 DSC_0155 DSC_0161 DSC_0164 DSC_0168 DSC_0173 DSC_0182 DSC_0188 DSC_0194 DSC_0211