28 Вересня, 2017 - Admin

Зустріч з прекрасним

По-осінньому сумно шепоче листя на березах, червоним вогнем горять кущі калини у саду. Вже відлетіли в вирій ластівки й лелеки. Зранку відчутні перші заморозки.

Тільки королева осені — хризантема пишається  різнобарвним цвітінням , красується пишними суцвіттями та формами.

Таку красу змогли побачити і оцінити семикласники, які відвідали Фельдман екопарк 28 вересня. В цей день було достатньо всього:і хмарин на небі, і сонця , але затьмарити природну красу хризантем , альпійських гірок та штучних водойм не можна було нічим. Естетичне задоволення  діти дістали від кованих фігурок та лавочок, які зустрічаються на кожному кроці, від правильно та  красиво прокладених доріжок, від зелених та чистих газонів. Зустрілися із жителями зоопарку – левами, тиграми, ведмедями, пригостили овочами та фруктами свинок, кізочок, гусей , качок.

Повертаючись додому, діти ще довго ділилися своїми враженнями. Одне було зрозуміло, для того щоб милуватися такою красою, треба берегти природу і навколишнє середовище.