9 Січня, 2018 - Admin

Зимові розваги

Усі школярі  дуже люблять зимові канікули. Хоч вони й значно коротші за літні, зате завжди проходять весело та яскраво. Все тому, що на зимові канікули припадають  свята – Новий рік та Різдво. Усі два тижні відпочинку від занять панує святкова атмосфера.

9 січня учні 8-го класу відвідали торгово-розважальний центр «Французький Бульвар» у м. Харкові. Переступивши поріг центру, діти  одразу поринули у новорічну атмосферу. Усе сяяло яскравими новорічними вогнями, у центрі стояла чарівна красуня – ялинка. Тут багато красивих арок, вуличних ліхтарів, є незвичайний скляний ліфт і багато затишних столиків. Здійснивши прогулянку по торгово-розважальному центру, діти чудово провели час на  льодовому катку. Вони з величезним задоволенням каталися на ковзанах, отримуючи позитивні емоції. Після веселого катання восьмикласники смачно пообідали в McDonald`s.

Діти також здійснили прогулянку на площі Свободи біля головної ялинки Харкова. Вони відвідали традиційний новорічний ярмарок, де можна купити їжу швидкого приготування, солодощі, подарунки та новорічні іграшки.

Сповнені позитивними емоціями та  чудовим настроєм учні повернулися додому. Зимові канікули тривають!!!!!!