9 Січня, 2015 - Admin

Зимова феєрія

Взимку, коли сніг вже давно вкрив своєю ковдрою подвір’я та стріхи хат, коли чудернацькі коштовні візерунки прикрашають вікна осель, у нашій країні відзначають два найбільші свята – Новий рік та Різдво. Зимові свята є найулюбленішими для кожної людини, особливо полюбляє їх малеча.

Сніжки, снігова баба, санки — все це казкова мить зимових свят. Але не обійтися й без цікавих конкурсів, які полюбляють не тільки маленькі діти, а й дорослі. Адже це можливість поринути у чарівний світ фантазії, казки, веселощів та покинути повсякденні клопоти хоча б на півгодинки.

Ось в таку зимову феєрію й поринули 9 січня учні 9-го класу разом зі своїм вихователем І.Б. Щербак.

Діти взяли участь у цікавих конкурсах: “Копійка — гривню береже”, “Чарівна музика”, “Дзеркало”, “Мумія” та ін., які дали змогу переконатися кожному ще раз в тому, що спритність, кмітливість, винахідливість, уважність — перш за все!