22 Червня, 2018 - Admin

«Здоров’я це скарб – збережемо його»

Усім відомо, що немає в людини більшої цінності, як здоров’я. З давніх-давен відоме гасло: «Твоє здоров’я – у твоїх руках». Але для того, щоб навчитися берегти здоров’я, потрібно багато знати про самих себе, про стан свого організму. Слово «здоров’я» супроводжує дитину від її народження. Навіть не знаючи, що воно означає, будь – який малюк скаже: «Я здоровий, якщо не хворію». І це вже є відповіддю.  Формування, збереження і зміцнення здоров’я дітей – одна з актуальних проблем нашого закладу. Тому тиждень фізкультури в дошкільному закладі минув під назвою «Здоров’я це скарб – збережемо його». Під час  бесід, тематичних прогулянок  вихователі допомогали дітям усвідомити власну роль у збереженні здоров’я, зрозуміти, що здоров’я – це одна з головних цінностей життя.  Граючи в футбол, в рухливі ігри «Хто спритніший», «Швидше, далі, вище», а також під час розваги «Про лінь забудеш — здоровим будеш» та змагань команд довели, що рухатися корисно для здоров’я. Постійно формуємо в дітей  навичку виконувати ранкову гімнастику, дотримуватись чистоти свого тіла. Закріплюємо знання дітей про культурно-гігієнічні навички та предмети  особистої гігієни. Вчимо дітей цінувати своє здоров’я.