24 Жовтня, 2019 - Admin

Здоров’я – це сила

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою з 21 по 25 жовтня в рамках проведення тижня «Збережемо життя і здоров’я кожного» в 1-5 класах були проведені такі виховні заходи: гра – мандрівка «Здоров’я – це сила. Здоров’я – це клас. Хай буде здоров’я у вас і у нас!», ігрова вправа «Я здоров’я, збережу, сам собі допоможу», година спілкування «Хочеш бути здоровим – будь за здоровий спосіб життя», практичне заняття «Способи захисту органів дихання від чадного газу», також для всіх дітей був проведений квест «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього –ніщо». Граючи, учні не тільки здобувають нові знання, але й отримають комунікативні навички (ефективного спілкування в різних формах та умовах), вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення загальної мети. Інтерактивні вправи, виконання яких передбачає участь у квесті, стимулюють інтерес учнів, забезпечують активне долучення всіх учасників, згуртовують колектив.

Тематичний тиждень «Збережемо життя і здоров’я кожного» – це завжди веселі активні виховні заходи, які подобаються всім дітям. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.