25 Вересня, 2018 - Admin

Збережи своє життя! Не жени до мене!

Усі ми живемо у світі, де треба дотримуватися певних норм і правил, не виключення і правила поведінки на дорозі. Саме дотримання цих правил – це збережене здоров’я та життя людини.

Нерідко винуватцями дорожньо-транспортних випадків є  діти, які грають поблизу доріг, переходять вулицю у невстановлених місцях, неправильно здійснюють посадку в маршрутні транспортні засоби й висадження з них. Тому в закладі проводиться системна профілактична робота  щодо попередження безпечних ситуацій на дорозі. Значне місце у цій системі займає робота  загону ЮІР (юні інспектори руху), які вже активно включилися в роботу.

З метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного  травматизму учасники загону ЮІР під час навчальної гри донесли до учнів школи першого ступеня  основні правила поведінки на дорозі та передали цікаві та змістовні матеріали на тему «Не жени до мене! Збережи своє життя!», надані департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.