23 Жовтня, 2015 - Admin

«Збережемо життя і здоров’я кожного»

В рамках проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності   «Збережемо життя і здоров’я кожного»  23 жовтня  у 1-му класі  відбулася зустріч зі шкільною медичною сестрою  Гриценко Т.В. на тему «Їстівні та отруйні гриби».

Коли настає осінь, настає пора збору грибів, яка дарує і дорослим, і особливо дітям багато позитивних емоцій, адже похід в ліс за грибами – це справжнісінька пригода, яка кожного з його учасників змушує відчути себе мисливцем на «тихому полюванні». Перед початком грибного сезону важливо навчитися відрізняти, які гриби їстівні, неїстівні та навіть смертельно небезпечні для людини. Тому Тетяна Вікторівна ознайомила дітей з різноманітністю грибів у природі та навчила розрізняти їстівні і неїстівні гриби. Як підсумок бесіди учні переглянули мультфільм «Мудрі казки тітоньки Сови. Гриби».

Зустріч була дуже цікавою та повчальною.