18 Квітня, 2018 - Admin

«За життя без сміття!»

Природне середовище було, є і буде незмінним партнером людини в повсякденному житті. Ми черпаємо із скриньки природи всі наші багатства. Природа, її краса і велич залишаються нашим головним скарбом, нашою святинею, якій непідвладні час, мода…

Школа покликана виховувати школярів у дусі любові до рідної природи, охорони навколишнього середовища.

У  нашому закладі пройшла декада екологічного виховання в ході якої учні приймали активну участь. Зокрема:  у 3-му класі  був проведений трудовий десант  «За життя без сміття!» , а учні 4-го класу створили виставку  малюнків «Збережимо життя первоцвітів!».

Екологічна культура – складова частина світової культури, якій властиве глибоке і загальне усвідомлення важливості сучасних екологічних проблем у житті і майбутньому розвитку людства. Свідоме засвоєння й оволодіння екологічною культурою має розпочинатися ще з дитинства, одночасно з засвоєння положень загальної культури.