10 Січня, 2018 - Admin

Засідання педагогічної ради

10 січня в закладі відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Квадрант-аналіз навчальних досягнень учнів 2-10-х класів за І семестр 2017/2018 навчального року.
  2. Про формування предметних компетентностей учнів на уроках предметів суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного циклів.
  3. Про ефективність використання здоров’язберігаючих технологій у системі роботи з учнями (вихованцями).
  4. Про формування в учнів умінь і навичок безпеки власної життєдіяльності – важлива складова роботи педагога (Аналіз показників дитячого травматизму).
  5. Про підсумки діяльності педагогічного колективу щодо здійснення соціального захисту дитини та охорони дитинства.