29 Серпня, 2018 - Admin

Засідання педагогічної ради

29 серпня в закладі відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про    підсумки роботи педагогічного колективу за 2017/2018 навчальний рік, та завдання на 2018/2019 навчальний рік щодо реалізації єдиного комплексу освітніх компонентів для обов’язкових результатів навчання, визначених чинними державними стандартами дошкільної, початкової, базової та повної загальної середньої освіти.
  2. Системний і комплексний підхід до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти як передумова реалізації основних завдань Нової української школи.
  3. Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти.
  4. Про особливості організації роботи дошкільного підрозділу у 2018/2019 навчальному році.
  5. Про  діяльність педагогічного колективу щодо  здійснення соціального  захисту дитини та охорони  дитинства  та про підсумки літнього оздоровлення.
  6. Про організацію роботи безпеки життєдіяльності та попередження травматизму учасників освітнього  процесу.
  7. Про погодження навчального плану на 2018/2019 навчальний рік.
  8. Про погодження плану роботи закладу на 2018/2019 навчальний рік.
  9. Про організований початок нового навчального року.