22 Березня, 2018 - Admin

Засідання круглого столу «За і проти ГМО»

22 березня учні 7-го класу провели засідання круглого столу «За і проти ГМО».

Перед засіданням діти отримали завдання підготувати інформацію про ГМО, її розповсюдження та застосування. Учні в ролях  – історика-генетика, інженера-генетика, біотехнолога, спеціаліста в галузі селекції рослин, прихильника ГМО, противника ГМО,  розповідали про виникнення ГМО, мета  вирощування ГМ-рослин. Цікаві факти розповідали про прищеплення рослинам генів тварин, рослин. Особливу увагу звернули на екологію навколишнього середовища, на правильне вживання ГМО-продуктів, на маркування продуктів із знаком «Без ГМО».

Учасниками круглого столу були переглянуті відеофільми  «Вся правда про ГМО», «ГМО – за і проти».

Підсумком засідання стало малювання рекламної листівки «Я-за ГМО»,  «Я-проти ГМО».