21 Жовтня, 2016 - Admin

Закидає осінь землю золотавим листям

Бешкетник-вітер раз по раз зриває листя з кленів. Під тиху музику осені вони повільно стеляють різнокольоровий килим землі. Тихим шепотом перемовляються , придаючи цій порі щось таємниче  , незвичайне.

Але в шестикласників ще є інше завдання (не тільки слухати мелодію осені та милуватися її фарбами), а й допомогти працівникам школи у прибирання території навчального закладу.

Залюбки діти взяли у руки граблі, віники та рядна і приступили до згрібання листя та його виносу за територію. Діти працювали недовго, але вражень було  море: вони могли «поплавати» в купах листя, пообсипатися ним і ,звичайно, прибрати частинку виділеної  їм території.  Час сплинув непомітно, і діти всі задоволені, радісні, червонощокі та розпашілі  залишили школу на цілий тиждень, бо в них розпочалися канікули.

dsc00834 dsc00827