28 Січня, 2016 - Admin

Загальношкільні збори учнівського самоврядування

28 січня в закладі відбулись загальношкільні збори учнівського самоврядування, на яких голова учнівської ради звітувала про роботу учнівської ради в І семестрі 2015/2016 навчального року. Після виступу Ступки Таїсії та бурхливого обговорення почутого було прийнято наступні рішення:

1. Звіт голови учнівської ради та виступаючих прийняти до відома.
  2. Висвітлювати інформацію з шкільного життя у шкільній газеті . Відповідальними за випуск газети призначити голову учнівської ради, консультанта прес-центру Буклей С.І.
  3. Центру роботи з молодшими школярами удосконалити роботу по організації дозвілля молодших школярів.
  4. Посилити роботу щодо контролю навчання та дисципліни учнів закладу.
  5. За результатами конкурсу «Найкращий клас» дипломом за перше місце нагородити 11-й клас , який набрав найбільшу кількість балів, виставлених на засіданнях учнівської ради у кількості 2020 балів; 5-й клас — ІІ місце (1965 балів),   8-й, 10-й класи —  ІІІ місце(1750 балів), 6-й клас — ІV місце (1655 балів), 7-й, 9-й класи    –  V місце (1590 балів)
  6. Нагородити грамотою за активну участь в роботі учнівської ради та відповідальне виконання своїх обов’язків секретаря учнівської ради Нестеренко Марину, начальника прес-центру Колісник Дар’ю, заступника начальника центру роботи з молодшими школярами Коротецьку Поліну.
Звітує голова учнівської ради Ступка Таїсія

DSC_0740 DSC_0742 DSC_0743 DSC_0744 DSC_0745 DSC_0747 DSC_0737