28 Січня, 2016 - Admin

Загальношкільні батьківські збори

28 січня 2016 року в закладі відбулись загальношкільні батьківські збори, на яких були розглянуті наступні питання:

1. Про моніторинг навчальних досягнень учнів за І семестр 2015/2016 навчального року.
  2. Про стан відвідування закладу учнями (вихованцями) за І семестр.
  3. Про стан виконання норм харчування упродовж І семестру 2015/2016 навчального року.
  4. Про подальше перебування дітей у закладі в 2016/2017 навчальному році.
  5. Про профілактику злочинності, агресії, негативних проявів серед учнів (вихованців).
  6. Про профілактику захворюваності на ГРВІ та нрип та вакцинацію проти захворювання на поліомієліт.
  7. Про запобіганняпроявам корупції у КЗ “Нововодолазький СНВК”. Ознайомлення з Регіональною програмою щодо реалізації засад державної політики в Україні на 2016-2017 роки.

DSC_0757 DSC_0759 DSC_0761

Про профілактику злочинності розповідає Федоренко А.В., інспектор Нововодолазького ВП

Виступ районного педіатра Нововодолазької ЦРЛ Наталії Захарівни Ляшенко