7 Березня, 2017 - Admin

«Жіночий експрес»

Березень – перший місяць весни. Це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання.  З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

7 березня…. Ранок… У фойє школи метушня,  весняні квіти, із радіорубки лунають привітання для жіночої половини закладу та святкова музика.  Приємне здивування на обличчях та щира вдячність радувала дітей.
А після уроків учні школи радо чекали працівників закладу та мам у актовій залі. Перед входом в зал кожна жінка отримала квиток на віртуальний «Жіночий експрес», оскільки святкова розважальна програма проходила у формі подорожі до жіночих мрій.  Усіх присутніх привітав директор закладу Сергій Юрійович Єрмаков, побажав усім миру, злагоди та достатку  родинам і країні. Слова-вітання, вірші, пісні та танцювальні постановки, цікаві конкурси радували глядачів.

Цей день у закладі був зігрітий усмішками, гарним настроєм та зворушливими, щирими словами на адресу жінок. Тож, як сказав ведучий, нехай не тільки 8 Березня — кожен день буде вашим днем, любі жінки!