18 Грудня, 2017 - Admin

Життя людини – найвища   цінність

Найвища в світі цінність — жити!

Йти вдаль по вранішній росі,

Сміятись, плакати, любити,

І дивуватися красі.

Яке це щастя в світі жити!

І відчувати смак життя.

Співати, мріяти, радіти,

Й летіти в світле майбуття.

Н. Красоткіна

В рамках тижня безпеки життєдіяльності  18 грудня у третьокласників відбулася зустріч зі шкільним психологом Старець Т.В. “Життя людини – найвища   цінність”. Основною метою такого пізнавального заходу є навчання підростаючого покоління відповідальному  ставленню до безпеки власного життя та безпеки життя оточуючих. Тамара Василівна провела декілька цікавих вправ для створення позитивного настрою, такі як: “Маленькі артисти”, “Похвали сусіда”, “Похвали себе”. Діти мали можливість зрозуміти, що вони всі різні, що кожен окрема особистість, яку треба поважати. Також діти тренували емоції та малювали своє майбутнє. А з допомогою елементів  Lego-конструктора «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК» учні визначали свій настрій та складали до них асоціації. Так, наприклад, Славік Орда асоціював блакитний колір з чистим небом, Дар’я Луценко червоний колір – з польовими квітами, Маша Романова зелений – з весняною травичкою, а Костя Пільгуй жовтий порівняв із сонечком.

Як зізналися самі третьокласники, ця зустріч є для них повчальною, адже вони дізнаються багато нового та  корисного для себе і що найважливіше –  вчаться цінувати власне життя.