25 Жовтня, 2017 - Admin

«Ерудити» 9-го класу

«Швидше  б  вихідні  чи  свято (нарешті) , а  ще  краще  – канікули», – такі мрії-думки  у  голові чи  не в кожного учня  на початку кожного навчального  дня. А  коли  мрії-думки  стають   реальністю,  коли  настає  «воля»  від уроків,  то в  голови  учнівські   закрадається  нова  думка  – «а  що  як зустрітися   з  друзями  чи  однокласниками, але  не  на  уроках,  а  для  спілкування, розмови, для  того, щоб  позмагатися  в  ерудиції  та  кмітливості?»

Таку  думку-мрію  під  час  осінніх  канікул  втілили  в  життя  учні  9-го  класу, вони   провели  конкурс  «Ерудит» , під  час  якого розгорілися ерудитні  баталії  між  командою   хлопців «Ерудити» та  командою  дівчат «Піфагори».

Завдання    і  питання  були  досить  різноманітними  і  стосувалися  майже  всіх  сфер  життя  і  шкільних  предметів. Азарту   дев’ятикласникам  було  не позичати,  та тут і  зрозуміло – адже на  кону  можливість  перемогти  команду  супротивника . Кожен  учасник  розумів – від  правильності  його  відповіді  залежить  успіх  усієї  команди ,  а   успіх  –  це  перемога ,  тому  ерудити  і  піфагорійці  добряче  потрудилися ,  щоб  отримати  таку  очікувану  перемогу. Кожен  конкурс  оцінювався, учасники «розумових  баталій» бачили  результати  своєї  праці. За  підрахунками  всіх  балів  перемогу  отримали  хлопці, дівчата  ж (зрозуміло) дещо  засмутилися, але  хлопці  вчинили  по-чоловічому – вони  порадили  дівчатам  не  засмучуватися, а  сподіватися  на  перемогу  в  наступних  конкурсах.