7 Жовтня, 2016 - Admin

«Електробезпека в побуті»

Без електроенергії не уявляється  життя людини, але поряд з безцінною послугою, яку вона надає людині – електроенергія є дуже небезпечною для життя людини, якщо з нею неправильно і розважливо поводитись.

В рамках місячника  електробезпеки «Життя без електротравматизму»  учні 5-го та 2-го класів зустрілися із електромонтером Харківської філії ПАТ «Укртелеком» Донченком С.С., який провів заняття із електробезпеки, розповів про небезпеку необережного поводження з електрострумом, звернув увагу дітей на правила користування електроприладами в побуті.  Наголосив, що необережне застосування побутової електротехніки несе загрозу здоров’ю і життю людей та може привести до електротравми або нещасного випадку.

dscn3447 dscn3455 dscn3457 dscn3463