24 Жовтня, 2017 - Admin

Екскурсія до Харківського планетарію Ю.О.Гагаріна та екопарку Фельдман

Осінні канікули для учнів 2 класу розпочалися цікавою та захопливою екскурсією до Харківського планетарію імені Ю.О. Гагаріна. Діти подивилися повнокупольну  відеопрограму під назвою «Від Землі у Всесвіт». Під час відео шоу учні мали змогу зблизька роздивитися дивовижні планети Сонячної системи, їх будову та розташування; побачили палаюче Сонце, гігантські галактики, дізналися, що таке зірки та які вони бувають. Також дітям дуже сподобалось шукати на купольному небі сузір’я та відгадувати загадки про космос.

Після планетарію учні разом з вихователем та класним керівником поїхали до екопарку Фельдман, де зустріли багато нових і дивовижних звірят. Також діти мали змогу відвідати дитячі майданчики, розташовані на території парку та сфотографуватися на згадку про чудову подорож.