22 Жовтня, 2018 - Admin

Екскурсія до ПриватБанку

Як відомо, завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна  орієнтація.  Правильний  вибір  професії  зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

З метою профорієнтації учні 9 класу разом з класним керівником та вихователем відвідали Нововодолазьке відділення ХГРУ ПАТ КБ “Приват Банк”. Співробітники банку провели для дітей  змістовну екскурсію, в ході якої учні  дізналися багато нової та цікавої інформації про роботу банківських працівників, самого банку та  банківські послуги. Після проведення екскурсії всі учасники отримали сертифікати.