15 Вересня, 2016 - Admin

Екскурсія до обсерваторії Харківського радіоастрономічного інституту

15 вересня  учні 6-го класу побували на екскурсії  в обсерваторії Харківського радіоастрономічного інституту. Молодший  співробітник НАНУ Сергій Єрін розповів дітям про УТР-2, який немає аналогів у світі. Побували діти також на майданчику, де створюється новий радіотелескоп. Вже збудована перша ділянка радіотелескопу із двох антен (кожна складається із 25 елементів).

Під час екскурсії учні отримали певні знання із фізики, астрономії, розширили свій кругозір, отримали інформацію про навчальні заклади, які готують спеціалістів даної сфери.

Задоволені екскурсією залишилися всі: як діти, бо побачили і почули багато нового і цікавого, так і екскурсовод, якого вразила активність  та допитливість наших учнів.

dsc00508 dsc00516 dsc00531 dsc00540 dsc00565