21 Жовтня, 2015 - Admin

Екскурсія до Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва»

Війна. Просто слово. П’ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов…

Друга світова стала найбільшою війною в історії людства. У ній брали участь десятки країн. Ніколи до цього історія не знала війни з такою кількістю жертв. Наша країна теж була залучена в ці події. Немає родини, яка б не втратила близьких у цьому кошмарі.

З метою виховання в учнів поваги до героїчного минулого народу, національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, формування шанобливого ставлення до історії українського народу та національної гідності, учні 6-го класу 21 жовтня разом з вихователем Семенюрою Л.П та класним керівником Водолажченко Т.В. відвідали Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І. С. Конєва».

Учнів чекала захоплива та трагічна екскурсія в минуле. Ніхто не залишився байдужим до розповідей екскурсовода. Додому поверталися під великим враженням від побаченого і почутого.

DSC_0326 DSC_0321 DSC_0327 DSC_0331 DSC_0335 DSC_0336