14 Вересня, 2016 - Admin

Екскурсія до музею Бойової слави «Минулого вогонь не згасне»

Скільки б років не відходило у вічність, але людська пам’ять буде берегти в своїх глибинах те, що змушує серце не лише озватися радістю, а й здригнутися від невимовного болю, співчуття до тих, чиє життя було жорстоко обірване чи осиротіло. І тоді озиватимуться в пам’яті відлуння розстрілів, плачі катованих дітей і матерів. І вогонь нечуваних пожарищ обпікатиме людську совість… Бо народна біда ніколи не забувається, застерігає, навчає бути пильними, чесними перед героями днів минулих.

В рамках проведення Вахти пам’яті «Є пам’ять, якій не буде кінця», з метою виховання в учнів поваги до героїчного минулого народу, національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, формування шанобливого ставлення до історії українського народу та національної гідності  учні 1-го класу разом з класним керівником ПанченкоЛ.Є. та вихователем Клочко В.М. відвідали краєзнавчий музей Бойової слави. В пам’ять про тих, хто не повернувся з війни, а також воїнів, які віддали свої життя, захищаючи рідне селище  поклали квіти до Меморіального комплексу  земляків, які загинули в роки Другої Світової війни та вшанували полеглих у війні хвилиною мовчання.

dscn0298 dscn0302dscn0297