13 Листопада, 2018 - Admin

Екскурсія до кондитерської фабрики «Лісова казка»

Аромат шоколаду ні з чим не сплутаєш. Це спокуса, якій легше піддатися, ніж побороти. Це щастя, яке може бути з тобою, коли ти захочеш. Варто лише купити плитку або відкрити коробку шоколадних цукерок. Побувати в місці, де виготовляють складову щастя, та доторкнутися до магії його виробництва пощастило і нам.

13.11.2018 року учні 3 класу здійснили солодку екскурсію по зефірних цехах кондитерської фабрики «Лісова казка». Під час подорожі діти дізналися від екскурсовода про «солодких» королів різних часів та відомих кофейнях міста Харкова. Також екскурсовод розповіла та показала колекцію сов різних видів, адже сова – є талісманом фабрики. На самій фабриці діти ознайомилися з процесом створення цукерок – від виготовлення начинок, залиття шоколадом, до запаковування. Найбільше учням сподобалося ліпити різноманітні фігурку з мастики, та розмальовувати їх харчовими маркерами. В кінці дітям було запропоновано солодкий стіл та подарунки на згадку про чудову подорож кондитерською фабрикою «Лісова казка».