2 Листопада, 2019 - Admin

Екскурсія до галереї «АВЕК»

Осінні канікули досить короткі, але для учнів 8-го класу були цікавими та насиченими. Діти відвідали виставку «Літопис планети: історія життя у камені, воді та повітрі» на базі сучасного арт-майданчика – галереї «АВЕК», ознайомилися з історією нашої планети та еволюцією життя на суходолі, у воді та повітрі. В чотирьох розділах виставки було представлено рідкісні мінерали, скам’янілості, а також сучасні види молюсків та комах. Найбільш зацікавили відбитки прадавніх рослин, бактерій, скелет маленького пситтакозавра, череп і зуби мозазавра та зуби гігантських акул мегалодонів.

Всі отримали не лише нові знання та вибухові емоції, а й невеличкі подарунки: різноманітні мінерали та гірські породи.

Діти переглянули пригодницький фільм «Чаклунка: Повелителька темряви», прогулялися алеями парку Т.Г.Шевченка та ознайомилися з експозицією «Сім  чудес  Харківщини»: пам’ятник Тарасові Шевченку, фонтан «Дзеркальний струмінь», Покровський собор, Благовіщенський собор, Успенський собор, Держпром (Будинок державної промисловості), житловий будинок зі шпилем.