21 Квітня, 2016 - Admin

Екскурсія для першокласників

Карась Влад та Драчінська Анна – шкільні екскурсоводи, які проводять цікаві та захопливі екскурсії у шкільній світлиці. Під час зустрічі з першокласниками екскурсоводи ознайомили їх із експонатами світлиці, розповіли про значення  української печі, скрині, рубеля та качалки. Звернули увагу на те, що в кімнаті обов’язково повинен бути божничок, де були образи та ікони святих, прикрашені вишитими рушниками, засушеними квітами та пахучими травами. Першокласники побачили, який одяг носили українці, почули розповіді про види вишивок на сорочках, скатертинах та фіранках.

Під кінець екскурсії відвідувачі почули, що всі предмети  були зібрані  працівниками школи, батьками та дітьми, які навчаються в даному закладі. Звернули увагу, що світлиця постійно поповнюється новими матеріалами, і закликали приєднатися до збору матеріалів про життя та побут українців.

DSC09944 DSC09943 DSC09942